Regulamin

Dostępność każdego produktu, jego parametry i aktualność ceny można sprawdzić kontaktując się ze sklepem przed lub po złożeniu zamówienia.

Zamówienia można składać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, e-mailem lub telefonicznie.

Zaraz po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia, zmiana na inny towar równy wartości tamtego). 

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. 

Klient zobowiązany jest do podania aktualnego numeru telefonu kontaktowego lub adresu e-mail w celu potwierdzenia zamówienia. W przypadku braku potwierdzenia w przeciągu 7 dni od jego założenia zamówienie zostaje anulowane. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT i wyrażone są w PLN. 

Termin realizacji zamówienia 

Zamawiane towary wysyłamy wg zestawienia tabeli [patrz: Wysyłka i Zwroty] licząc od dnia potwierdzenia przez nas zamówienia. Zamówienie złożone podczas weekendu lub innych dni świątecznych będzie rozpatrywane następnego dnia roboczego. 

Zamówiony towar możemy przesłać na adres inny niż zamawiającego pod warunkiem, że zapłata jest dokonana przelewem. Takie zamówienie nie może być zrealizowane, jeżeli wybrana została zapłata "za pobraniem". 

Reklamacje 

Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia stanu i zawartości przesyłki w chwili jej otrzymania w obecności dostarczającego. Jeśli po otrzymaniu towaru wykryją Państwo jakiekolwiek wady bądź uszkodzenia, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem w celu ustalenia sposobu załatwienia reklamacji. 
W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych, które mogły powstać podczas transportu, reklamacje zostaną uwzględnione jedynie w przypadku spisania wraz z przedstawicielem firmy realizującej dostawę, protokołu reklamacyjnego. 
W przypadku wad ukrytych uwzględniane będą tylko uzasadnione reklamacje.

Ceny hurtowe

Sklepy, szkółki piłkarskie, hurtownie i inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą zapraszamy do kontaktu mailowego z lechrispl@yahoo.com celem wprowadzenia zmian w koncie użytkownika i możliwość zamawiania w cenie hurtowej.